LIVE FOREVER!

LIVE FOREVER!

• •

98 min

České titulky

den
Pondělí

datum
21.06.2021

čas
19:00


Výběr těch veselejších filmů z programu festivalu nabídne například americkou konverzačku o akutní návštěvě psychoterapeuta, britský muzikál o zamilované taxidermistce, australský snímek o neodbytném hodinovém manželovi nebo švédskou hudební poctu nebohým postavám, které se nedožijí sequelu svého hororu.

Filmy:
DAVID
USA, 2020, 12 min
Muž trpící těžkou depresí potřebuje urychleně terapii. Není však jediný, kdo potřebuje pomoc.

NEMÁŠ HLAD?
Finsko, 2019, 12 min
Svobodná matka se snaží najít cestu k adoptovanému náctiletému synovi, o kterém si myslí, že je gay. Má obavy, aby se nestal obětí predátorských starších mužů, líčících na mladíky na internetu, a tak vezme věci do svých rukou a sama mu domluví rande.

ORCHESTR SVĚTOVÝCH KVALIT
Rakousko, 2020, 14 min
Když se chcete dostat do nejlepšího orchestru na světě a nejste tak úplně člověk, je dost možné, že to způsobí jisté potíže...

HODINOVÝ MANŽEL
Austrálie, 2020, 15 min
Evelyn je sama a právě se chystá ve svém prázdném venkovském domě zabít. Její plán ovšem znenadání naruší poněkud neodbytný opravář. Evelyn se ho snaží zbavit, ale jak se ukáže, i on má své problémy.

POSTIŽENÍ
Norsko, 2020, 13 min
Jen pár minut před startem ohlásí letuška pilotům nenadálou situaci, která brání letadlu odstartovat. Jeden z cestujících se snaží zabránit deportaci jiného cestujícího a odmítá se posadit...

VYCPANÝ
Velká Británie, 2021, 19 min
Černá hudební lovestory o taxidermistce, která hledá člověka, kterého by mohla vycpat, a o muži, kterého nalezne na internetu a který je ochoten všeho se vzdát výměnou za příslib věčné lásky.

ZAJÍC
Austrálie, 9 min
Když se baťůžkář stopující po Austrálii zastaví na zastrčené benzinové pumpě, netuší, že právě vkročil na území, ze kterého nebude tak snadné vyváznout.

NAVŽDY ŽIVÍ
Švédsko, 2019, 4 min
Hudební milostný dopis a pocta nebohým postavám, které se nedožijí sequelu svého hororu. Za zvuků hymnické hudby se zde setkávají mrtví z různých žánrů a dob.
Další termíny
Koupit

Další představení