Krev na její hlavu

Blood on Her Name

• • 2019

83 min

den
Pondělí

datum
21.09.2020

čas
21:00


PLANET DARK představuje temné žánry jako jsou horory, thrillery, true crime či filmy s nekorektním humorem vychází ze spolupráce s platformou Planet Dark, která se na tento žánr zaměřuje.

Mrtvé mužské tělo leží v tratolišti krve na podlaze Leighiny garáže. Přestože byla smrt nešťastnou náhodou vzešlou ze sebeobrany, Leigh se v šoku rozhodne těla zbavit.
Než muž navždy spočine na dně jezera, ozvou se výčitky svědomí. Muž měl syna a partnerku, kteří se po něm již shánějí. Jak čin utajit před dospívajícím synem, otcem
policistou a zároveň se vyhnout následkům? Kriminální drama o vině a svědomí mělo premiéru na montrealském MFF Fantasia.

A dead male body is lying in a puddle of blood on the fl oor of Leigh Tiller’s garage. Although the accidental death was a result of self-defence, the shock drives Leigh to get rid of the body. Before the corpse sinks all the way to the bottom of a lake, conscience starts to gnaw on her. The man had a son and a partner who are looking for him already. How to hide the incident from her teenage son and her policeman father, and avoid consequences? This criminal drama about guilt and conscience premiered at Fantasia festival in Montréal.Další termíny
Koupit

Další představení