Combined Shape Created with Sketch.

Cyklus Citrus: Chata na prodej / Bear With Us

Chata na prodej

Drama, Komedie • Česká republika • 2018

77 min

Anglické titulky

Přístupnost od 12 let

den
Pondělí

datum
20.05.2019

čas
19:00


projekce filmu Chata na prodej + předfilmu Home Sleep Home s hosty

Herečka Tereza Voříšková, scénáristka Lucie Bokšteflová a režiséři Tomáš Pavlíček a Adam Koloman Rybanský se na vás těší na dalším debutantském večeru.
Tomáš Pavlíček je snad jediný český režisér, který úspěšně kloubí komediální žánr s uměleckými ambicemi. Svůj druhý film uvedl loni v soutěži v Karlových Varech a zároveň na něj do kin dostal 100.000 diváků. To se ještě nikomu v posledních letech nepodařilo. Je to začátek nové éry českých komedií, které nebudou jen pro smích?
Adam Rybanský je jeho žák z FAMU. Adamovy komedie jsou absurdnější a objevují okouzlující neherce.
//
Actress Tereza Voříšková, screenwriter Lucie Bokšteflová and directors Tomáš Pavlíček and Adam Koloman Rybanský are looking forward to seeing you at the next debutant evening.
Tomáš Pavlíček is perhaps the only Czech director who successfully combines a comedy genre with artistic ambitions. He introduced his second film last year in a competition in Karlovy Vary and at the same time he got 100.000 viewers in the cinemas. No one has ever done this in recent years. Is it the beginning of a new era of Czech comedies that will not just be silly?
Adam Rybanský is his student at FAMU. His comedies are more absurd and discover charming non-actors.

Facebook: https://www.facebook.com/events/652646925148121/


Další termíny
Koupit

Další představení